case

Виділена команда розробки

Виділена команда розробки

Виділена команда розробки – це група менеджерів, розробників та дизайнерів, які працюють виключно над вашим проектом.

Виділена команда розробки
Переваги

Переваги роботи по моделі виділеної команди

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення

Гнучкість та адаптивність

Модель виділеної команди забезпечує гнучкість, що дозволяє пристосовуватися до змін потреб проекту. По мірі розвитку проекту вимоги можуть змінюватись або можуть з'являтися нові ідеї. Спеціалізована команда швидко реагує на ці зміни, спрощуючи внесення модифікацій та коригування.

Довгострокові відносини

Модель виділеної команди націлена на встановлення довгострокових робочих відносин між нашими клієнтами та членами команди. Це сприяє більш глибокому розумінню бізнесу клієнта, підвищенню продуктивності та покращенню результатів проекту з часом.

Швидка реалізація

Члени команди працюють виключно над вашим проектом. Вони повністю зосереджені на успішній реалізації проекту. Завдяки цьому підвищується продуктивність та швидкість реалізації.

Фінансова вигода

Виділена команда є фінансово вигідним варіантом, оскільки ви отримуєте фахівців, які вже готові для роботи над вашим проектом. Таким чином вам не потрібно витрачати свій час на розгляд численних кандидатів і ви зможете зосередитися на самому проекті.

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення
Приклад

Принцип роботи за моделлю виділеної команди

Склад команди

Члени виділеної команди підбираються відповідно до їх навичок та досвіду роботи необхідними для проекту. До складу команди входять менеджер проекту, розробники, дизайнери та тестувальники.

Ексклюзивність

Dedicated Team концентрується лише на роботі над одним проектом чи з одним клієнтом. Завдяки цьому члени команди можуть присвятити всю свою увагу завданням та цілям проекту, оскільки вони не працюють над іншими бізнес-проектами.

Управління проектом

Модель виділеної команди включає менеджера проекту, який стежить за діяльністю команди, керує термінами та забезпечує досягнення цілей проекту. Менеджер проекту виступає як центральна контактна особа для клієнта, полегшує спілкування всередині команди, координує завдання та результати.

Співпраця з клієнтами

Команда тісно співпрацює з клієнтом, вони регулярно спілкуються, щоб зрозуміти цілі проекту, робити оновлення та отримувати відгуки. Така тісна співпраця гарантує, що команда добре розуміє проект та дозволяє своєчасно вносити корективи протягом усього життєвого циклу розробки.

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення