case

Розробка CRM

Розробка власної CRM

Власна CRM відповідатиме усім потребам саме вашої компанії та сприятиме підвищенню ефективності робочих процесів

Розробка власної CRM
Переваги

Переваги створення спеціалізованої CRM

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення

Відповідає вашому бізнесу

Індивідуальні CRM-рішення створюються відповідно до унікальних вимог і процесів вашої компанії. Ми розробимо функції, робочі процеси та модулі, які ідеально відповідають вашим бізнес-процесам, забезпечуючи оптимальну ефективність і продуктивність.

Гнучкі налаштування

Ви матимете повний контроль над зовнішнім виглядом і функціональністю вашої CRM. Ми зможемо легко вносити зміни, додавати нові функції та адаптувати систему відповідно до розвитку вашого бізнесу. Вам не доведеться очікувати оновлень від постачальника, як це відбувається в поширених CRM. Також ми зможемо зробити інтеграцію з потрібними вам сервісами такими як ERP або платформами електронної комерції.

Економічна ефективність у довгостроковій перспективі

Хоча початкові витрати на розробку можуть бути вищими порівняно з придбанням комерційної CRM, власне рішення допоможе заощадити гроші в довгостроковій перспективі, усуваючи регулярні ліцензійні оплати та зменшуючи потребу в обхідних шляхах, щоб відповідати потребам вашого бізнесу. Також власна CRM система не матиме обмежень по кількості працівників, об'єму інформації, що може зберігатись, чи якихось лімітів.

Безпека та збереження інформації

За допомогою спеціальної CRM ви зберігаєте повне право власності та контроль над своїми даними. Ви не залежите від стороннього постачальника щодо доступу до даних, гарантуючи безпеку даних і запобігаючи блокуванню постачальника. Також ми впроваджуємо заходи безпеки, які включають шифрування даних, контроль доступу та дотримання галузевих норм.

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення
Приклад

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення