case

Розробка MVP

Розробка MVP

MVP (Minimum Viable Product) - це мінімальний життєздатний продукт. Основна мета MVP — перевірити ідею продукту реальними користувачами, мінімізуючи час і ресурси на розробку.

Розробка MVP
Приклад

БІЗНЕС АНАЛІЗ

Спочатку ми переглядаємо ваше бачення продукту та аналізуємо його з точки зору ваших цілей, пріоритетів і проблем. Для цього ми формуємо серію гіпотез і створюємо стратегію перевірки та підтвердження їх реальними/потенційними клієнтами. Коли ми маємо детальне уявлення про те, що ви хочете зробити і як ви хочете це зробити, ми конкретизуємо вашу концепцію продукту.

ДИЗАЙН ПРОТОТИПУ

Ми розробляємо прототип майбутнього продукту з урахуванням бажаного UX і включаємо мінімальну функціональність. На основі відгуків і ефективності прототипу ми формуємо пріоритетність додавання нових функцій. Ми працюємо над тим, щоб отримати прототип, який допоможе визначити мінімальну функціональність, необхідну для життєздатності. Ми використовуємо прототип, щоб показати вашим інвесторам, що можливо реалізувати в межах MVP, і зацікавити їх у подальшому розвитку.

РОЗРОБКА ПРОЕКТА

Ми пропонуємо повний цикл послуг з розробки програмного забезпечення, який включає створення чистого коду, тестування QA і запуску продукту. Наші програмісти та тестувальники використовують останні інновації, найактуальніші тенденції та перевірені методи для створення продукту, який перевершує всі альтернативи, доступні на ринку.

РОЗВИТОК ПРОДУКТА

Розробка MVP використовується для швидкого аналізу відповідності основного набору функцій потребам користувачів. Зі зміною споживчих вподобань та розвитком технологій змінюються потреби вашого бізнесу та очікування ваших клієнтів. Ми завжди намагаємось відстежувати сучасні тренди та інформувати про них наших клієнтів. При подальшому розвитку продукту ми пропонуємо шляхи його вдосконалення та додавання нових функцій. Після схвалення інвесторами нового функціоналу ми розробляємо його.

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення