case

Редизайн сайту

Редизайн сайта робить його візуально більш привабливішим та сучасним, полегшує навігацію і загалом покращує взаємодію з користувачем.

Переваги

Переваги редизайну сайту

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення

Візуальна привабливість

Редизайн сайта робить його візуально більш привабливішим, полегшує навігацію та загалом покращує взаємодію з користувачем. Все це дозволяє збільшити залучення та час перебування на сайті користувачами, а також підвищити коефіцієнт конверсії.

Адаптивність

Все більше людей користуються інтернетом через мобільні пристрої, оновлений дизайн має забезпечити адаптацію сайту до мобільних пристроїв, тобто він добре виглядає та функціонує на всіх пристроях, включаючи смартфони та планшети.

Покращення SEO

Редизайн також покращує пошукову оптимізацію сайту шляхом оптимізації структури, вмісту та технічних елементів, полегшуючи потенційним клієнтам пошук сайту через пошукові системи.

Покращення функціональності

Редизайн також може покращити функціональність сайту, додавши нові функції, покращивши швидкість і продуктивність сайту, а також спростивши для користувачів виконання бажаних дій на сайті.

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення
Приклад

Приклад редизайну сайту

Застарілий VS сучасний дизайн

Веб-сайт, який виглядає застарілим, може відштовхнути відвідувачів і створити враження, що сайт погано підтримується або не заслуговує на довіру.

Адаптивність

Оскільки все більше людей заходять на веб-сайти з мобільних пристроїв, важливо, щоб веб-сайти були оптимізовані для невеликих екранів і сенсорної навігації.

Покращення SEO

Згодом на веб-сайтах можуть виникати технічні проблеми, такі як непрацюючі посилання або повільне завантаження, які можуть вплинути на взаємодію з користувачами.

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення

;