case

Розробка сайту ресторана

Наявність вебсайту ресторану дозволить підвищити впізнаваність, покращити якість обслуговування клієнтів та стимулювати зростання бізнесу.

Переваги

Переваги наявності сайту для ресторана

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення

Презентація меню

Веб-сайт дозволяє клієнтам переглядати меню ресторану, демонструючи повний список страв і напоїв. Візуально привабливе меню неодмінно викличе бажання відвідати ваш заклад та скуштувати його страви.

Покращення впізнаваності

Веб-сайт - цифрова вітрина ресторану в інтернеті, яка демонструє бренд, меню та атмосферу закладу. Це полегшує потенційним клієнтам пошук і дає можлівисть ознайомитись з рестораном.

Самовивіз/Доставка

Дозволяє клієнтам вибирати їжу, редагувати своє замовлення та вказувати час отримання або доставки. Це може збільшити дохід ресторану, забезпечивши додатковий потік клієнтів.

Онлан резервування

За статистикою більше 50% клієнтив не бажають телефонувати, а мати можливість резервувати столик онлайн. За допомогою сайту клієнти можуть вибрати бажану дату, час і кількість гостей.

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення
Приклад

Приклад сайту ресторана

Презентація ресторану

Красиві фото інтер’єру та меню ресторану не дозволять встояти перед спокусою відвідати ваш заклад та скуштувати страви.

Мобільна версія

Оскільки дедалі більше людей заходять на веб-сайти з мобільних пристроїв, важливо, щоб веб-сайти були оптимізовані для невеликих екранів та сенсорної навігації.

Самовивіз/Доставка

Самовивіз/Доставка

За допомогою сайту клієнти можуть сформувати замовлення та вказати бажаний час доставки.

Автоматизація ресторану

Усі власники ресторанів намагаються максимально автоматизувати роботу свого закладу, щоб мати більше часу на аналіз статистики, поліпшення сервісу, продумування нового меню й масштабування бізнесу.

Самовивіз/Доставка

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення

;