case

Розробка сайту готеля

Наша команда створить сайт для вашого готелю, на якому гості зможуть проглянути фото та забронювати номер, а також ознайомитися з вашими послугами.

Переваги

Переваги наявності веб-сайта для готелей

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення

Відображення в Google

Наявність сучасного веб-сайту допоможе вашому готелю залучити більшу кількість гостей, завдяки присутності у видачі пошукових систем. Ви будете видні як при пошуку готелів у вашому місті, так і при пошуку безпосередньо за назвою готелю.

Підвищити рівень довіри

Наявність сайту, а не лише сторінки в соціальних мережах та агрегаторах дозволяє підкреслити статусність готелю та підвищити довіру клієнта. За статистикою, наявність сайту дозволяє підняти рівень довіри на 15-20% серед нових клієнтів.

Реклама у Google

У 90% випадків при пошуку готелю перше, що бачить клієнт – це реклама. Наявність сайту дозволить вам рекламувати свій готель і бути на перших позиціях у вашому місті. Це дасть вам значну перевагу над конкурентами.

Бронювання на сайті

Сайт готелю включає також і систему бронювання. Коли клієнт бронює номер безпосередньо через сайт, це дозволяє готелю не виплачувати комісію системам онлайн-бронювання.

Підключення до Booking

Channel Manager дозволяє одночасно підключатися до багатьох систем онлайн-бронювання: Booking.com, Expedia, Hotels24 і т.д. Автоматична синхронізація цін та наявності номерів дозволяє відображати завжди актуальну інформацію.

Підключення до PMS

Підключення до Property Management System дозволяє керувати сайтом з панелі адміністрування PMS. Після заповнення інформації про номери можна синхронізувати цю інформацію з базою даних сайту.

Збір бази клієнтів

Сучасний сайт дозволяє клієнтам підписуватися на отримання email про новини та акції. Також реєструватися для участі у системі лояльності. Таким ви зможете залучати та утримувати клієнтів протягом тривалого часу.

Акції та знижки

На головній сторінці сайту ви зможете привернути увагу клієнта банерами з найпривабливішими та найвигіднішими сезонними акціями. Також ви зможете зробити гнучку систему лояльності та надавати знижки для частих постояльців.

3-D тур та фотогалерея

Веб-ресурс дозволить клієнтам переглянути фото готелю, номерів, ресторанів у високій якості. За допомогою 3D-туру навіть можна віртуально відвідати його та ознайомитись з меню вашого ресторану, послугами у СПА, цінами на прокат обладнання.

Безкоштовна консультація - Наші експерти підберуть найкраще рішення
Приклад

Приклад сайту

Номера та послуги

На веб-ресурсі завжди представлена найактуальніша та найкорисніша інформація для мандрівників. Це дозволить майбутнім відвідувачам ознайомитися з номерним фондом, оснащенням номерів, доступними послугами, меню ресторану, цінами на прокат обладнання. До того ж через сайт, ви зможете зацікавити і гостей з інших готелів скуштувати вашу кухню або відвідати СПА.

Бронювання

Для підключення модуля бронювання було здійснено інтеграцію з PMS системою. Бронювання безпосередньо на сайті дозволяє заощаджувати на виплаті комісії системам онлайн-бронювання, таким як Booking.com

Мобільна версія

За останні роки використання мобільних пристроїв для бронювання номерів зросло на 80%, що означає, що сайт готелю повинен бути адаптивним. Якщо клієнт не зможе знайти потрібну інформацію з мобільного, він піде до конкурентів.

Підписка та відгуки

Сучасний сайт дозволяє клієнтам підписуватися на отримання email про новини та акції. Також реєструватися для участі в системі лояльності та залишати відгуки, що робить сайт живим, підвищує лояльність та рівень довіри з боку клієнтів.

Адмін-панель

Зручна панель адміністрування дозволяє швидко заповнювати сайт контентом. Ви зможете наповнювати номерний фонд, додавати фото до галереї, вести блог, проводити модерацію відгуків. Рівні доступу дозволяють надавати права різних типів користувачів.

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення

;