case

Shemax.ua - інтернет-магазин обладнання для салонів краси

Виконали редизайн сайту, в результаті якого компанія SheMax отримала швидкий мультимовний інтернет-магазин з сучасним дизайном

2023
Послуги: WEB-DEVELOPMENT opencart
Про проект
Details

Про проект

Компанія SheMax - найбільший в Україні виробник обладнання преміум класу для салонів краси. У 2023 році компанія увійшла до списку Forbes Next250.

Компанія звернулася до нас з метою покращення користувацького досвіду та усунення ряду проблем на їх сайті. Проаналізувавши його роботу, ми дійшли висновку, що дизайн та функціонал попередньої версії були застарілими та не відповідали сучасним запитам, тож потребували оновлення.

Для встановлення дизайну, який сподобався компанії, потрібно було оновити весерсію CMS Opencart. Оскільки сайт уже функціонував, перед нами стояла задача перенесення існуючих даних на оновлений сайт, з повним збереженням функціональності. З цією задачою ми успішно справились. Після запуску, було впроваджено ще ряд покращень: спрощено шлях користувача для оформлення замовлення, налаштувано мобільну версію для більш зручного користування, додано відображення всіх можливих варіантів в картці товару, а також інші.

Адаптивна верстка

Адаптивність дозволяє зручно користуватися сайтом на різних пристроях – телефонах, планшетах та комп’юторах

Мультимовність

Сайт розроблений мультимовним для зручного оформлення замовлення користувачами з різних країн

Панель адміністрування

Зручна панель адміністрування дозволяє легко переглядати замовлення, наповнювати сайт товарами та публікувати акції

SEO оптимізація

Виконан базова оптимізація, згідно до рекомендацій пошукових систем

Перенесення даних

Було перенесено дані зі старої версії сайту на оновлену

Відображення варіантів товарів

В картці товару відображаються подібні товари іншого кольору

Details

Наше рішення

Каталог та картка товару інтернет-магазин

Каталог та картка товару

Продуманий клієнтський шлях для зручної навігації по сайту, вибору необхідних товарів та швидкого оформлення замовлення. У картці товару виводиться повна інформація про товар та його характеристики, а також варіанти цього товару в інших кольорах.

Анімований каталог та інформація про компанію

Нами реалізований анімований каталог у вигляді журналу, що перелистується для зручного та ефектного ознайомлення клієнтів з компанією, процесом виробництва та її асортиментом.

Після оновлення сайту, компанія отримала швидкий мультимовний інтернет-магазин з сучасним дизайном, який дозволяє користувачам робити замовлення з будь-якого типу пристрою.

 

TECHNOLOGY

Стек

Frontend
HTML 5
HTML 5
CSS
CSS
JavaScript
Backend
OpenCart
PHP
MySQL

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення