case

Редизайн сайту стоматології Dr.VatanoV

До вашої уваги кейс клініки Dr.VatanoV, для якої ми провели редизайн сайту, оновили кольорову схему та оптимізували ресурс для використання з мобільних пристроїв

2024
Послуги: UI/UX DESIGN WEB-DEVELOPMENT WORDPRESS
Про проект
Details

Про проект

Стоматологія Dr.VatanoV – сучасна клініка, яка надає широкий спектр стоматологічних послуг для всієї родини. Має відділення в Одесі та Херсоні.  Враховуючи, що клініка робить акцент на сучасному обладнанні та інноваційних підходах до лікування, попередній сайт не відповідав загальній концепції та був дещо морально застарілим.

Команда Dr.VatanoV звернулась до нас за допомогою у редизайні сайту, згідно сучасних тенденцій та  зручності користування. Також була потреба в розширенні функціоналу сайту, додаванню нових блоків та видаленню застарілої інформації. Ми запропонували рішення по всіх пунктах, розробили оновлений дизайн та втілили все це на сайті клініки.

Details

Наше рішення

Редизайн десктопної та мобільної версії сайту стоматології

Редизайн десктопної та мобільної версії сайту стоматології

Розроблено новий, більш сучасний та зручний дизайн, який відповідає останнім веб-трендам. Оновлена кольорова схема сайту, аби відповідати корпоративним кольорам стоматологічного кабінету. Оптимізовано веб-ресурс для мобільних пристроїв, щоб користувачам було зручно переглядати його на смартфонах та планшетах. Мобільне меню зроблено більш виразним, щоб пацієнти могли легко знаходити потрібну інформацію.

Додана карта з поміткою розташування клініки та 3D-тур клінікою

На сайт додано інтерактивну карту, яка дозволяє пацієнтам відразу на сайті проглянути розташування клінік, знайти найближче до себе відділення та прокласти до нього маршрут. Поруч з картою додано 3D-тур по клініці. Це позитивно впливає на лояльність клієнтів, які обирають з-поміж декількох клінік. Оскільки майбутні пацієнти можуть віртуально ознайомитися з її приємним інтер’єром та побачити, що клініка використовує найсучасніше обладнання.

Додана карта з поміткою розташування клініки та 3D-тур клінікою
Змінена структура та додано контент

Змінена структура та додано контент

Змінено структуру сайту, щоб клієнти могли швидко знаходити потрібну їм інформацію. Частина блоків була переміщена для зручнішого користування сайтом, застаріла інформація була зовсім видалена. Це надало сайту більшої лаконічності та покращило користувацький досвід. Також було додано новий контент, який актуалізує послуги клініки, кваліфікацію лікарів та відгуки пацієнтів.

Технічна підтримка сайту

Ми і надалі продовжуємо працювати над покращенням роботи сайту стоматології Dr.VatanoV, перебуваючи на зв’язку з клінікою, та впроваджуючи необхідні доопрацювання. Це гарантує, що клієнти клініки будуть отримувати актуальну інформацію про її роботу, актуальні послуги та ціни, а також зможуть записатися на прийом у зручний для них час.

Технічна підтримка сайту

Після проведення робіт, кольорова гама сайту стомалогії  почала відповідати корпоративним кольорам компанії, що сприяло кращому впізнаванню бренду та підкреслило його професійність. Також, завдяки 3D-туру та відеоматеріалам, клієнти отримали можливість віртуально ознайомитися з інтер'єром клініки, оцінити рівень обладнання та комфортність умов перебування. Це, в свою чергу, позитивно вплинуло на лояльність клієнтів та їхню довіру до стоматології Dr.VatanoV.

 

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення