Наш блог

Вибираємо конструктор для інтернет магазинa

При створенні інтернет-магазину вибір правильного конструктора веб-сайтів відіграє вирішальну роль. Ефективна платформа надасть вам необхідні інструменти та функції для створення професійного, зручного та успішного інтернет-магазину. Ми розглянемо найбільш популярні CMS та фреймворки для створення інтернет-магазинів, з урахуванням таких факторів, як функціональність, гнучкість налаштування та масштабованість.

WOOCOMMERCE

WooCommerce – популярна CMS, розроблена спеціально для сайтів електронної комерції, які використовують WordPress. Вона легко інтегрується з WordPress, надаючи зручний інтерфейс та широкі можливості налаштування. Завдяки численним доступним темам та плагінам WooCommerce дозволяє створити персональний інтернет-магазин з урахуванням ваших конкретних потреб. Він дозволяє керувати складами, підключати платіжні системи та налаштовувати варіанти доставки.

SHOPIFY

Shopify – провідний хмарний конструктор інтернет-магазинів. Він пропонує комплексне рішення, що забезпечує хостинг, безпеку та обробку платежів, що робить його відмінним вибором для підприємців, які надають перевагу швидкому налаштуванню. Shopify надає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, велику колекцію шаблонів, що налаштовуються, і надійні функції для управління продуктами, замовленнями та складами. Він також пропонує різні маркетингові інструменти, які допоможуть збільшити продажі та розвинути ваш онлайн-бізнес.

MAGENTO

Magento – це потужний конструктор інтернет-магазинів з відкритим вихідним кодом, відомий своєю масштабованістю та гнучкістю. Він підходить для бізнесу будь-якого розміру, від невеликих стартапів до великих підприємств. Завдяки широкому набору функцій та параметрів налаштування Magento дозволяє розробникам створювати інтернет-магазини з широкими можливостями налаштування та розширеними функціями. Він пропонує можливості налаштування SEO, багатомовну підтримку та велику спільноту, яка сприяє його постійному вдосконаленню.

BIGCOMMERCE

BigCommerce – хмарна платформа електронної комерції, яка надає повний набір інструментів для створення інтернет-магазинів та управління ними. Вона пропонує зручний інтерфейс, адаптивні теми та широкий спектр вбудованих функцій, включаючи платіжні системи, управління запасами та маркетингові інструменти. BigCommerce також забезпечує відмінну масштабованість, дозволяючи вашому магазину зростати, не турбуючись про управління сервером або інфраструктурою.

PRESTASHOP

PrestaShop – це безкоштовна CMS з відкритим вихідним кодом, яка пропонує багатий набір функцій для створення інтернет-магазинів. Він надає зручний інтерфейс, теми, що настроюються, і надійну систему модулів для розширення функціональності. PrestaShop підтримує керування кількома магазинами, кілька платіжних систем та має вбудовані функції SEO.

LARAVEL + ПАКЕТИ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ LARAVEL

Laravel – один з найбільш популярних фреймворків для створення сайтів та інтернет-магазинів. Laravel пропонує чистий та елегантний синтаксис, а також потужні інструменти та бібліотеки для створення надійних веб-додатків. Пакети електронної комерції Laravel, такі як Bagisto та Aimeos, надають готові до використання модулі та функції, спеціально розроблені для електронної комерції. Ця комбінація дозволяє  створювати інтернет-магазини з широкими можливостями налаштування, які точно відповідають вимогам бізнесу. Також  створювати платформи для B2B з широкими можливостями та високим ступенем захисту.

Безкоштовна консультація

Наші експерти підберуть найкраще рішення